В Україні 6 листопада стартує щорічний марафон добрих справ «Добродвіж: Будь другом», покликаний розвивати сталу культуру волонтерства в суспільстві. Розповідаємо докладніше про захід та як долучитися.
Організатором марафону є команда Координаційного центру «Сила молоді» Української академії лідерства. У межах проєкту кожен охочий може долучитися до відбудови України, допомогти людям старшого віку, подбати про безпритульну тварину або відтворити історію свого роду.
Чим особливий цьогорічний марафон
Як зазначають координатори проєкту, цьогорічний «Добродвіж» ознайомить українців та українок з різними напрямами волонтерства: від післявоєнної відбудови і розвитку національної свідомості до урбаністичного волонтерства та допомоги людям старшого віку.
Це хороша можливість не лише зробити добру справу, а й дослідити себе, збагнути, де твої навички та вміння можуть бути корисними.
Цьогоріч до розроблення завдань марафону долучилося понад 17 українських громадських та волонтерських організацій. Серед них Let’s do it, Ukraine, Відкриті клітки, Будуємо Україну Разом, Восток SOS, Let’s help, Голоси дітей, Діти дітям, Сміливі відновлювати, Рух Олександра Педана «JuniorS», Active Generation Project, U-Report, Starenki, Українська античність, Зелена хвиля, Книжкові сили України, Поруч та інші.
Читайте також: Філантропія незалежності. 32 організації, що вплинули на розвиток українського суспільства
Як взяти участь?
Організатори створили інтерактивний телеграм-бот, у якому кожен може знайти можливості для волонтерства. Після реєстрації ви отримаєте доступ до понад 70 завдань різного рівня складності — від найпростіших проявів добра до комплексних та системних волонтерських активностей.
За кожну виконану добру справу марафонці будуть отримувати 5, 10, 30, 60 або 100 балів. Після завершення марафону — 28 листопада — найактивніші учасники отримають приємні та корисні подарунки.
Читайте також: Як стати волонтером: гайд для охочих допомагати ЗСУ, дітям і хвостикам
Шукаєте освітні й кар’єрні можливості?
Збираємо їх у розділі «Можливості»
Переглянути
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії