Може, ми й хотіли б жити в такому ідеальному світі, де, окрім нашого журналу, не існує жодних інших. Але так не буває. Підготували для вас добірку українських і закордонних медіа, що пишуть про бізнес та роботу. Віримо, що з ними ваш серфінг в інтернеті стане ще більш системним та продуктивним.
Радимо переглянути також наші попередні добірки із серії «На кого підписатися» з акаунтами бізнесменів та кар’єрних консультанток.
Українські медіа
AIN.UA
Інтернет-журнал про новини в ІТ-бізнесі, стартапи, технології та підприємництво. Рекомендуємо читати матеріали в рубриках «Історії компаній», «Продавати в інтернеті — інструкції» і «Статті». Один із найтоповіших матеріалів за останній місяць — про те, як драйвер Uklon розбив клієнту авто.
MC.today
Медіа, де вивели на новий рівень формат піар-матеріалів про компанії, перетворивши їх на цікавий контент. Також радимо почитати статті із рубрики «Гордість редакції», де зібрані, зокрема, гучні розслідування редакції. Наприклад, про те, як розведення породистих тварин в Україні перетворилося на пекло.
DOU
Корисний ресурс для тих, хто вже в ІТ або планує переходити у цю сферу. Тут стежать за новинами та подіями індустрії, проводять дослідження зарплат айтішників, діляться найрізноманітнішими історіями своїх читачів-програмістів (є навіть про те, як вони хворіють на COVID-19) й обговорюють у форумі дотичні та просто цікаві теми (наприклад, чому програмісти переїжджають у США або хто що п’є). А ще тут можна дізнатися все про потенційного роботодавця, прочитавши реальні відгуки працівників компанії.
Happy Monday
Не можемо не згадати і про наш журнал. Тут ви можете отримати відповіді на найрізноманітніші питання про те, як шукати роботу, як будувати кар’єру з пристрастю, як мотивувати себе рухатися вперед та які якості розвивати, щоб бути затребуваним спеціалістом. А ще — почитати розповіді представників різних професій про свою роботу та дізнатися багато цікавого про команду Happy Monday. Наприклад, про наші хобі.
А щоб ви не пропустили нову статтю, радимо підписатися на наші сторінки в фейсбуці, інстаграмі та на телеграм-канал. В останньому щосереди можна стежити за тим, як досвідчені експерти «прожарюють» резюме наших читачів.
LABA
LABA — міжнародна онлайн-школа, де навчають управляти персоналом, запускати маркетингові кампанії, створювати бізнес, розподіляти фінанси тощо.
А ще у них є блог, де матеріали розділені не за темами, а за категоріями-форматами (подкасти, статті, огляди книг, відео, спічі, огляди подій). Загалом LABA пишуть про кар’єру, маркетинг, продаж, копірайтинг та інші складові бізнесу.
Якщо ви хочете не тільки читати LABA, але й працювати в компанії — там саме є вакантні посади.
Вакансії
Work.ua
Розділ зі статтями на одному з найбільших сайтів з працевлаштування. Тут акцент — на корисній інформації для пошукачів. Матеріали про резюме та співбесіду навіть винесені в окремі категорії. Є також окрема рубрика з підбірками книг для саморозвитку.
The Point
Онлайн-журнал ще одного джоб-сайту robota.ua. На додаток до статей про кар’єру та працевлаштування, тут також можна прочитати історії представників різних професій. А ще там регулярно діляться зарплатною аналітикою порталу.
GRC.ua
Ще один сайт з пошуку роботи, який має власний блог. На цьому ресурсі корисну інформацію можуть знайти як пошукачі, так і HR-спеціалісти (або пошукачі, які хочуть краще зрозуміти, як працюють ейчари 🙂). Роблять огляди книг, анонси кар’єрних подій, діляться новинами ринку праці й експертними матеріалами про пошук роботи.
В GRC.ua зараз шукають PR-менеджера. Подавайтеся, якщо вам подобається цей ресурс.
Вакансії
EVO.Business
Медіаресурс про бізнес та його розвиток в інтернеті. Публікують кейси компаній, діляться експертними матеріалами про грамотний продаж, роботу з клієнтами, комунікації, пошук персоналу в інтернет-проєкти (найчастіше це інтернет-магазини), маркетингові інструменти, аналітику, діджиталізацію. Якщо плануєте запускати свій онлайн-проєкт, варто додати цей ресурс у закладки.
Вектор
Медіа, де пишуть про новини у сфері технологій, бізнесу, маркетингу у форматах новин та історій. У рубриці «Профіль» можна прочитати історії таких відомих управлінців та бізнесменів, як головний редактор та видавець «Forbes Україна» Володимир Федорін, інвестиційний банкір Сергій Фурса або колишній президент «Київстару» Петро Чернишов. А в рубриці Selector — знайти багато підбірок твітер-акаунтів, ютуб- та телеграм-каналів, на які також варто підписатися.
У «Векторі» саме шукають людей у команду — перегляньте їхні вакансії.
Вакансії
Womo
Цей журнал більше орієнтований на жіночу аудиторію. Тут ви знайдете інформацію про те, як жінкам перебороти страх ведення перемовин, поєднувати материнство з кар’єрою чи бізнесом, почати соціальну діяльність тощо. А ще на Womo можна прочитати багато надихаючих інтерв’ю з успішними жінками, дізнатися про головні бізнес-події місяця та знайти рецепти корисних пп-шних десертів.
Англомовні медіа
HBR
Ресурс, який варто читати, якщо ви вже є керівником або плануєте ним стати. Основна частина контенту — експертні лонгріди про менеджмент, лідерство, продуктивність, ворк-лайф баланс, стратегічний розвиток, планування кар’єри. Попереджуємо, що частина матеріалів — у платному доступі.
Forbes
Окрім рейтингів найбагатших людей світу, про які ви безумовно чули не раз, у «Форбс» можна почитати про факапи та успіхи всесвітньо відомих підприємців, бізнес-новини, інвестиції, причини й наслідки гучних подій, доходи й витрати компаній.
Business Insider
Новинний портал про бізнес та технології. Відомий якісними аналітичними коментарями, які публікуються протягом кількох годин після події та базуються на авторитетних джерелах, і надзвичайно швидкою реакцією на новини (щойно з’являється правдива інформація, через 1-2 хвилини новина публікується на Business Insider). Радимо читати геть усі рубрики — від кар’єрних історій до серйозної фінансової аналітики.
Inc
Ресурс корисний для тих, хто планує відкривати власну справу. Тут можна дізнатися, як розробити бізнес-план, провести конкурентний аналіз, розвивати продукт (про це йдеться у рубриці «Startup»). Ще є багато актуальних історій успіху не лише від відомих бізнесменів, але й локальних підприємців, які змогли. Також рекомендуємо читати матеріали у рубриці «Lead», бо тут розповідають про різні аспекти бізнесу (є і просто теоретична інформація, і відео, й інтерв’ю з підприємцями).
Quartz at work
Нью-йоркський новинний портал, де ми радимо читати рубрику про роботу. Тут знайдеться цікава інформація як для тих, хто працює з персоналом та будує корпоративну культуру компаній, так і для тих, хто мріє про успішну кар’єру. Є й робочі гіди (наприклад, як поговорити з начальником про своє ментальне здоров’я), і кар’єрні історії читачів, і обговорення різних тем.
Ресурси для представників різних професій
Для дизайнерів
Для піарників, комунікаційників, журналістів, маркетологів
- Bazilik media
- Marketing Media Review (MMR)
- Medialab Online
- Детектор Медіа
- Телекритика
- Інститут масової інформації
Для вчителів
Для ІТ-шників
Для ейчарів
Для економістів, фінансистів
Для лікарів
Також щиро радимо підписатися на наш телеграм-канал, де ми щодня оновлюємо вакансії, ділимось новинами та статтями!
ПідписатисяЧитайте також
Не тільки SMM: 20 нових професій у соцмережах
Телеграм-канали для професійного розвитку: вибір Happy Monday
Як зрозуміти, що ви саботуєте свою кар’єру?
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Мінцифри запускає цифровий рекрутинг через «Дію»
Українців запрошують пройти Національний тест з медіаграмотності
Pink Office Day: роботодавців закликають долучитися до «рожевого» руху
Схожі статті, які можуть сподобатись
Робота в інтернеті: 50 найкращих способів заробітку онлайн
15 кар’єрних консультанток, на яких варто підписатися у соцмережах
Професія в об’єктиві: чим займається фотограф та як ним стати