fbpx

Медіа про бізнес та роботу, які варто додати в закладки

Катерина Жученя Пт., 13.11.20 Кар'єра

Може, ми й хотіли б жити в такому ідеальному світі, де, окрім нашого журналу, не існує жодних інших. Але так не буває. Підготували для вас добірку українських і закордонних медіа, що пишуть про бізнес та роботу. Віримо, що з ними ваш серфінг в інтернеті стане ще більш системним та продуктивним.

Радимо переглянути також наші попередні добірки із серії «На кого підписатися» з акаунтами бізнесменів та кар’єрних консультанток.


Українські медіа


AIN.UA

Інтернет-журнал про новини в ІТ-бізнесі, стартапи, технології та підприємництво.  Рекомендуємо читати матеріали в рубриках «Історії компаній», «Продавати в інтернеті — інструкції» і «Статті». Один із найтоповіших матеріалів за останній місяць — про те, як драйвер Uklon розбив клієнту авто.


MC.today

Медіа, де вивели на новий рівень формат піар-матеріалів про компанії, перетворивши їх на цікавий контент. Також радимо почитати статті із рубрики «Гордість редакції», де зібрані, зокрема, гучні розслідування редакції. Наприклад, про те, як розведення породистих тварин в Україні перетворилося на пекло.


DOU

Корисний ресурс для тих, хто вже в ІТ або планує переходити у цю сферу. Тут стежать за новинами та подіями індустрії, проводять дослідження зарплат айтішників, діляться найрізноманітнішими історіями своїх читачів-програмістів (є навіть про те, як вони хворіють на COVID-19) й обговорюють у форумі дотичні та просто цікаві теми (наприклад, чому програмісти переїжджають у США або хто що п’є). А ще тут можна дізнатися все про потенційного роботодавця, прочитавши реальні відгуки працівників компанії.


Happy Monday

Не можемо не згадати і про наш журнал. Тут ви можете отримати відповіді на найрізноманітніші питання про те, як шукати роботу, як будувати кар’єру з пристрастю, як мотивувати себе рухатися вперед та які якості розвивати, щоб бути затребуваним спеціалістом. А ще — почитати розповіді представників різних професій про свою роботу та дізнатися багато цікавого про команду Happy Monday. Наприклад, про наші хобі.

А щоб ви не пропустили нову статтю, радимо підписатися на наші сторінки в фейсбуці, інстаграмі та на телеграм-канал. В останньому щосереди можна стежити за тим, як досвідчені експерти «прожарюють» резюме наших читачів.


LABA

LABA — міжнародна онлайн-школа, де навчають управляти персоналом, запускати маркетингові кампанії, створювати бізнес, розподіляти фінанси тощо.

А ще у них є блог, де матеріали розділені не за темами, а за категоріями-форматами (подкасти, статті, огляди книг, відео, спічі, огляди подій). Загалом LABA пишуть про кар’єру, маркетинг, продаж, копірайтинг та інші складові бізнесу.

Якщо ви хочете не тільки читати LABA, але й працювати в компанії — там саме є вакантні посади.

Вакансії


Work.ua

Розділ зі статтями на одному з найбільших сайтів з працевлаштування. Тут акцент — на корисній інформації для пошукачів. Матеріали про резюме та співбесіду навіть винесені в окремі категорії. Є також окрема рубрика з підбірками книг для саморозвитку.


The Point

Онлайн-журнал ще одного джоб-сайту robota.ua. На додаток до статей про кар’єру та працевлаштування, тут також можна прочитати історії представників різних професій. А ще там регулярно діляться зарплатною аналітикою порталу.


GRC.ua

Ще один сайт з пошуку роботи, який має власний блог. На цьому ресурсі корисну інформацію можуть знайти як пошукачі, так і HR-спеціалісти (або пошукачі, які хочуть краще зрозуміти, як працюють ейчари 🙂). Роблять огляди книг, анонси кар’єрних подій, діляться новинами ринку праці й експертними матеріалами про пошук роботи.

В GRC.ua зараз шукають PR-менеджера. Подавайтеся, якщо вам подобається цей ресурс.

Вакансії


EVO.Business

Медіаресурс про бізнес та його розвиток в інтернеті. Публікують кейси компаній, діляться експертними матеріалами про грамотний продаж, роботу з клієнтами, комунікації, пошук персоналу в інтернет-проєкти (найчастіше це інтернет-магазини), маркетингові інструменти, аналітику, діджиталізацію. Якщо плануєте запускати свій онлайн-проєкт, варто додати цей ресурс у закладки.


Вектор

Медіа, де пишуть про новини у сфері технологій, бізнесу, маркетингу у форматах новин та історій. У рубриці «Профіль» можна прочитати історії таких відомих управлінців та бізнесменів, як головний редактор та видавець «Forbes Україна» Володимир Федорін, інвестиційний банкір Сергій Фурса або колишній президент «Київстару» Петро Чернишов. А в рубриці Selector — знайти багато підбірок твітер-акаунтів, ютуб- та телеграм-каналів, на які також варто підписатися.

У «Векторі» саме шукають людей у команду — перегляньте їхні вакансії.

Вакансії


Womo

Цей журнал більше орієнтований на жіночу аудиторію. Тут ви знайдете інформацію про те, як жінкам перебороти страх ведення перемовин, поєднувати материнство з кар’єрою чи бізнесом, почати соціальну діяльність тощо. А ще на Womo можна прочитати багато надихаючих інтерв’ю з успішними жінками, дізнатися про головні бізнес-події місяця та знайти рецепти корисних пп-шних десертів.


Англомовні медіа


HBR

Ресурс, який варто читати, якщо ви вже є керівником або плануєте ним стати. Основна частина контенту — експертні лонгріди про менеджмент, лідерство, продуктивність, ворк-лайф баланс, стратегічний розвиток, планування кар’єри. Попереджуємо, що частина матеріалів — у платному доступі.


Forbes 

Окрім рейтингів найбагатших людей світу, про які ви безумовно чули не раз, у «Форбс» можна почитати про факапи та успіхи всесвітньо відомих підприємців, бізнес-новини, інвестиції, причини й наслідки гучних подій, доходи й витрати компаній. 


Business Insider

Новинний портал про бізнес та технології. Відомий якісними аналітичними коментарями, які публікуються протягом кількох годин після події та базуються на авторитетних джерелах, і надзвичайно швидкою реакцією на новини (щойно з’являється правдива інформація, через 1-2 хвилини новина публікується на Business Insider). Радимо читати геть усі рубрики — від кар’єрних історій до серйозної фінансової аналітики. 


Inc 

Ресурс корисний для тих, хто планує відкривати власну справу. Тут можна дізнатися, як розробити бізнес-план, провести конкурентний аналіз, розвивати продукт (про це йдеться у рубриці «Startup»). Ще є багато актуальних історій успіху не лише від відомих бізнесменів, але й локальних підприємців, які змогли. Також рекомендуємо читати матеріали у рубриці «Lead», бо тут розповідають про різні аспекти бізнесу (є і просто теоретична інформація, і відео, й інтерв’ю з підприємцями). 


Quartz at work 


Нью-йоркський новинний портал, де ми радимо читати рубрику про роботу. Тут знайдеться цікава інформація як для тих, хто працює з персоналом та будує корпоративну культуру компаній, так і для тих, хто мріє про успішну кар’єру. Є й робочі гіди (наприклад, як поговорити з начальником про своє ментальне здоров’я), і кар’єрні історії читачів, і обговорення різних тем. 


Ресурси для представників різних професій


Для дизайнерів


Для піарників, комунікаційників, журналістів, маркетологів


Для вчителів


Для ІТ-шників


Для ейчарів


Для економістів, фінансистів


Для лікарів

Також щиро радимо підписатися на наш телеграм-канал, де ми щодня оновлюємо вакансії, ділимось новинами та статтями!

Також щиро радимо підписатися на наш телеграм-канал, де ми щодня оновлюємо вакансії, ділимось новинами та статтями!

Підписатися

Читайте також

Не тільки SMM: 20 нових професій у соцмережах

Телеграм-канали для професійного розвитку: вибір Happy Monday

Як зрозуміти, що ви саботуєте свою кар’єру?

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: