fbpx

У Netflix не бачать переваг у віддаленій роботі

Редакція Ср., 16.09.20 Новини

Під час карантину могло здатися, що чи не усі топові компанії з креативних індустрій настільки полюбили працювати віддалено, що не збираються це змінювати і після пандемії. Але це не так: голова Netflix, наприклад, дуже чекає на повернення у офіс. 

Голова Netflix Рід Хастінгс дав інтерв’ю The Wall Street Journal, в якому поділився думками щодо організації роботи компаній та підприємств у нових умовах. Цікаво, що  Рід Хастінгс не вважає віддалену роботу достойною альтернативою офісній. 

Не бачу жодних переваг. Неможливість працювати пліч-о-пліч, особливо в міжнародному масштабі, — це чистий негатив.

Рід Хастінгс, голова Netflix 


4 дні у офісі, 1 — вдома


За прогнозом голови Netflix, після завершення пандемії більшість компаній прийде до того, щоб 4 дні працювати у офісі, а один — з дому. 

І хоча дистанційна робота Хастінгсу не по душі, співробітники його компанії продовжують працювати дистанційно і не повернуться у офіси, поки не з’явиться схвалена вакцина від коронавірусу. І навіть у таких складних умовах Netflix вже відновив роботу над своїми серіалами, фільмами та документальними стрічками.

Нагадаємо, Марк Цукерберг переводить співробітників Facebook на повністю віддалену роботу, а у Twitter працівникам дозволять не повертатися у офіс

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: