fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 09.02.19 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂  

1. Адміністратор офісу й курсів до Startup Ukraine

Вакансії в Києві

Перший в Україні освітній центр для підприємців Startup Ukraine шукає адміністратора офісу й курсів, який (-а) любить людей і буде підтримувати комфортну робочу атмосферу в офісі для всієї команди та студентів.

 

2. People Operations Intern до DataRobot

Вакансії в Києві

Технологічна компанія DataRobot шукає People Operations Intern із майже бездоганною англійською, відмінними навичками комунікації, вирішення проблем та самоорганізації, уважністю до деталей та великим інтересом до тем персоналу / навчання й розвитку / пошуку талантів / бренду роботодавця.

 

3. HR-менеджер до Civitta

Вакансії в Києві

Незалежна компанія Civitta, яка займається управлінським консалтингом, шукає HR-менеджера з досвідом в HR-сфері від 2 років, високим рівнем володіння англійською мовою (обов’язково) та досвідом в організації заходів (буде плюсом).

 

4. Менеджер відділу закупівель і логістики до Günter & Hauer

Вакансії в Києві

Міжнародна компанія-виробник побутової техніки Günter & Hauer в Україні шукає менеджера відділу закупівель і логістики, який має вищу освіту, вільно володіє українською та англійською (B2 / Upper-Intermediate), знає Microsoft Office, Adobe Illustrator та Photoshop (основні функції) і 1С (на базовому рівні).

 


5. Personal Assistant до Aimbulance

Вакансії в Києві
Маркетингова агенція Aimbulance шукає персонального асистента для керуючих партнерів компанії – обов’язково з досвідом роботи від 1 року та хорошим знанням англійської мови (не нижче Upper-Intermediate).

 6. Асистент з маркетингу до Startup Ukraine

Вакансії в Києві

Перший в Україні освітній центр для підприємців Startup Ukraine шукає ініціативного асистента з маркетингу, який любить працювати, розвиватися та готовий з кожним днем ставати кращим.

 

7. Менеджер освітніх проектів у LABA

Вакансії в Києві

Міжнародна освітня платформа LABA шукає менеджера освітніх проектів з досвідом в управлінні проектами (або сильним бажанням стати класним менеджером проектів), цікавістю до освіти та розумінням трендів (що зайде / що не зайде).

 

8. Customer Care Specialist до Uvoteam

Вакансії в Києві

Компанія Uvoteam шукає Customer Care Specialist з англійською не нижче Advanced, якому до вподоби комунікація з людьми, щоденна практика англійської та гнучкий графік роботи (ранкові / денні / нічні зміни).

 

9. Conference / event manager до UNIT.City

Вакансії в Києві

Перший в Україні інноваційний парк UNIT.City шукає конференц- / event-менеджера з досвідом роботи конференц- або івент-менеджером від 3 років, знанням англійської, навичками спілкування та переговорів, організаторськими та лідерськими здібностями.

 

10. Менеджер із підтримки користувачів до Ocean Media

Вакансії в Києві

Незалежний сейлз-хауз із продажів прямої телевізійної реклами Ocean Media шукає менеджера із підтримки користувачів з досвідом роботи в адміністративній підтримці користувачів від 2 років (досвід роботи з Atlassian JIRA, Confluence буде плюсом).

 


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому
Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/


Події лютого для вашого професійного розвитку

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: