Через пандемію коронавірусу 2020-й уже охрестили роком віртуальних івентів. Адже одночасно по всьому світу було скасовано тисячі самітів і конференцій, і зараз їх організатори спішно тестують інструменти для перенесення заходів в онлайн. Добіркою таких рішень поділилася Анастасія Слєпцова, співзасновник і CEO компанії SPREAD, що допомагає бізнесам опановувати нові ринки та працює з великими міжнародними подіями.
Інструменти для онлайн-івентів
Zoom
Платформа для онлайн-зустрічей і вебінарів. Днями Zoom у зв’язку з пандемією зняв 40-хвилинне обмеження на конференції за участю більше двох осіб у своїй безкоштовної версії.
Microsoft Teams
Платформа для корпоративного спілкування (в особистих і групових чатах), обміну файлами, проведення нарад. Доступна також у мобільній версії.
ClickMeeting
Платформа для проведення вебінарів, нарад, презентацій в онлайн-форматі. Перевага перед Зум — не потрібно нічого завантажувати, оскільки сервіс працює у браузері. З важливого — є 30 днів безкоштовного тестового періоду, чат з підтримкою функції перекладу на 52 мови та можливість проводити опитування прямо під час івенту.
Crowdcast
Програма, що перетворює вебінари і віртуальні конференції на інтерактивні заходи. Наприклад, з її допомогою можна ставити питання спікерам, проводити опитування аудиторії.
RingCentral
Платний хмарний додаток для дзвінків по всьому світу (в тому числі у режимі конференц-зв’язку). Особливо актуальний для міжнародних компаній.
6connex
Платформа для проведення віртуальних заходів (торгових, освітніх). З її допомогою можна організувати майже будь-яку онлайн-подію: від співбесіди і корпоративного навчання до віртуальної виставки або саміту.
Hey Summit
Ще один інструмент для створення онлайн-конференцій. Дозволяє організувати івент (включно з продажем квитків), керувати ним і потім підвести підсумки з усією необхідною статистикою. Команда Hey Summit пропонує безкоштовну допомогу по віртуалізації заходів, які були скасовані через коронавірус.
Demio
Платформа для проведення вебінарів з інструментами для маркетингу.
Shindig
Платформа, яка дає можливість провести онлайн-подію для великої аудиторії (до 1000 осіб). Це можуть бути відеолекція, відеоконференція тощо. Глядачі мають змогу обговорювати подію в приватних чатах. Івент можна транслювати в прямому ефірі за допомогою YouTube і Facebook Live.
Twitch
Стрімінговий сервіс з багатомільйонною аудиторією. Починали з трансляції онлайн-ігор і кіберспортивних турнірів. Але зараз тематика трансляцій ширша (їжа, подорожі, музичні виступи). Також з’явилися інструменти для віртуального нетворкінгу.
Run the world
Нова платформа для тих, хто шукає прості рішення. Дозволяє організовувати онлайн-заходи, використовуючи готові шаблони.
Інструменти для онлайн-спілкування
Slack
Корпоративний месенджер. Є можливість спілкуватися з кожним членом команди окремо і в групових чатах. Доступна функція пошуку і можна налаштувати систему сповіщень.
VideoAsk
Інструмент для питань-відповідей під час відеодоповідей.
Notion
Комплексний інструмент для колаборації під час івентів і віддаленої роботи.
Інструменти для онлайн-опитувань
Також перейшли в онлайн?
Тоді нагадуємо, що в нас є телеграм-канал, де ми щодня оновлюємо вакансії, ділимось новинами та статтями!
Підписатися
Нові рішення для івент-індустрії
А це добірка інструментів від стартапів, які з’явилися зовсім недавно або змінили функціонал своїх платформ та додатків через наслідки пандемії.
Icebreaker
Відеоплатформа для нетворкінгу з гейміфікацією. Суть інструменту в тому, що він дозволяє кожному учаснику в довільному порядку поєднуватися для спілкування з іншим учасником. В кожній грі (або раунді, який може тривати 5-10 хвилин) пропонується серія карток з темами для обговорення. Поки працює у бета-версії.
Toasty
Ігри та конкурси для онлайн-нетворкінгу, адаптовані під конкретного замовника.
Teooh
Майже гра в Sims. Тут можна створити собі аватар і організувати івент або взяти участь в будь-якій події. Поки теж в бета-версії.
Hop In
Платформа-емулятор реальної конференції з головною сценою, сесіями і side-івентами. Є функціонал для нетворкінгу.
AirMeet
Платформа, яка заявляє, що витримає 1 мільйон учасників в режимі Live. Вбудована функція випадкового нетворкінгу на конференції.
Vfairs
Симуляція онлайн-виставок зі стендами і комунікацією.
Remo
Платформа для організації онлайн-івентів (конференцій і вебінарів). Є можливість робити панельні дискусії з трьома спікерами одночасно, організовувати інтерактивні опитування, переглядати віртуальні профілі гостей.
Читайте також
Онлайн-курси, які стали доступними через карантин
Як здійснити важливий відеодзвінок і не облажатися
30 правил віддаленої роботи для команд, лідерів та початківців
Шукаєте віддалену роботу?
На Happy Monday багато таких вакансій.
Вакансії