З огляду на переважно віддалений формат роботи, корпоративні бібліотеки перейшли в онлайн, щоб забезпечувати працівникам доступ до книжок у будь-який час і з будь-якого місця. Але просто надати завантажені електронні чи аудіофайли для спільного використання — це піратство. На щастя, є й легальні способи: розбираємось, як працює сервіс Kuka — перша в Україні корпоративна бібліотека у смартфоні.
Десятки тисяч ліцензійних книжок в одному місці
Завантаження електронних чи аудіокнижок із загальнодоступних тек або корпоративних чатів — це порушення авторського права та неповага до працівників і книжкової індустрії загалом. Натомість стартап Kuka пропонує легальний інструмент для навчання та розвитку співробітників: корпоративну бібліотеку з ліцензійними книжками в мобільному застосунку. Усі книжки захищені від піратства, а видавництва отримують роялті за кожне унікальне прочитання.
В асортименті Kuka — десятки тисяч електронних та аудіокнижок. Це не тільки професійна й освітня література, а загалом будь-які ліцензійні книжки, які є на україномовному ринку, зокрема художні й дитячі. Крім того, Kuka пропонує стислі перекази книжок, подкасти, журнали, доступ до ексклюзивних лекцій та вебінарів. Така бібліотека залучає до читання всіх членів команди, адже кожен знайде тут контент до душі: читати про менеджмент або психологію, слухати улюблений подкаст, нотувати онлайн-воркшоп чи вмикати аудіоказки дітям — усе це можна робити з Kuka.
Як Kuka сприяє побудові корпоративної культури
Kuka — це саме корпоративна бібліотека, тому, окрім безлімітного доступу до читання у застосунку, стартап пропонує численні корпоративні функції, щоб інструмент був ефективним, вигідним та зручним для компаній.
Наприклад, можна створювати для співробітників добірки рекомендованої літератури від CEO чи керівників відділів або додавати до своєї бібліотеки внутрішні матеріали компанії.
Також Kuka постійно організовує для членів спільноти лекції на корисні теми: як зробити бізнес-літературу рушієм успіху в компаніях, як отримувати максимум від прочитаних книжок, чи є користь від мотиваційної літератури тощо. Записи всіх лекцій зберігаються, тож переглянути їх можна у будь-який зручний час.
Завдяки функції сімейного доступу користувачі можуть забезпечити безлімітним читанням у застосунку членів своєї родини. У такий спосіб компанії дбатимуть не лише про власних працівників, а й про їхні сім’ї, що є важливим позитивним індикатором бренду роботодавця.
Управління користувачами в Kuka повністю автоматизоване: нові співробітники миттєво додаються до корпоративної бібліотеки, а ті, хто завершує співпрацю, припиняють користування. У кожної компанії є персональний акаунт-менеджер, який бере на себе ідеї для анонсу запуску сервісу в команді, швидкий онбординг, підготовку статистики та планування освітніх подій, щоб спеціалісти компанії не витрачали свій час на організацію процесів.
Як працює корпоративна бібліотека в українських компаніях
Корпоративна бібліотека Kuka уже робить з читання ефективний інструмент розвитку й турботи для NovaPay, Samsung, OLX, Укрнафти, Bayer, ДТЕК, Varus, Yves Rocher, Servier, Європейської Бізнес Асоціації, Brainstack та десятків інших компаній.
У компаніях клієнтів корпоративна бібліотека дала позитивні результати вже протягом першого року використання. У більшості річна залученість співробітників у користування застосунком становить понад 50%, а в окремих випадках — понад 80%!
Завдяки читанню з’являються нові корпоративні активності. Наприклад, компанія Brainstack створює для соцмереж тематичні добірки книжок з бібліотеки Kuka, а у MEV на честь запуску сервісу провели книжковий марафон. У Bayer діляться з командами щомісячною статистикою найактивніших читачів та публікують рейтинг найпопулярніших у колективі книжок, а Samsung створює для співробітників добірки рекомендованої літератури від топменеджменту.
Доказом актуальності сервісу є те, що жодна з десятків компаній-клієнтів Kuka не відмовилася від сервісу, а з місяця в місяць продовжує співпрацю. Це найвища відзнака бібліотеки та її користі для компаній.
Усе, що потрібно для початку користування сервісом, — заповнити коротку форму на сайті Kuka, після чого менеджер повернеться до вас із презентацією та індивідуальною пропозицією. Інвестуйте у людський капітал із корпоративною бібліотекою у смартфоні!
Крута робота вже чекає!
Знайдіть вакансію до душі — у нас є з чого обрати 😉
ВакансіїЧитайте також
З ким і де обговорити прочитане: 16 онлайн та офлайн книжкових клубів
Чому романи корисніші за бізнес-літературу: колонка Тетяни Лукинюк
Як читати нонфікшн, щоб він діяв? Чекліст від лекторки Litosvita
Дякуємо!
Тепер редактори знають.