Якісне, гарно оформлене резюме — один із найважливіших кроків до роботи своєї мрії. Та не всі знають, як його правильно скласти, щоб і свої переваги підсвітити, і зайвого не написати, і все помістити в рекомендовані одну-дві сторінки. На допомогу прийдуть платформи для створення резюме з продуманими шаблонами. Підготували для вас підбірку таких україномовних сервісів, якими можна користуватися безкоштовно.
Canva
Canva — платформа для створення не лише резюме, а також презентацій, афіш, інфографіки тощо. Австралійський сайт дозволяє користувачам створювати свої унікальні резюме як за готовими шаблонами, так і за власними. Платформа пропонує велику кількість різних шрифтів (є спеціальні для латинських та кириличних літер), елементів (рамки для тексту та фотографій, ілюстрації, графічні малюнки тощо), кольорів для сторінок або тексту. Є можливість додати власні фотографії, відео, посилання.
Які мови підтримує: Сервіс багатомовний, зокрема доступні українська, англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська, португальська тощо.
Вартість користування: Загалом платформа є безкоштовною та доступною для загального користування. Але також у користувачів є можливість оформити преміумверсію Canva Pro за $12.99 на місяць або $119.99 на рік. Вона відкриє необмежений доступ до всіх можливостей (видалення фону на фото та відео, більший об’єм хмарного сховища тощо) та складників (шаблонів, стокових фотографій, відео, аудіо й графічних елементів тощо).
Потрібна допомога з резюме?
Ми створили вичерпний онлайн-гайд, як скласти професійне резюме, що наблизить вас до роботи мрії 👉
До гайду
Weblium
Безкоштовний онлайн-конструктор сайтів-резюме. Якщо ви хочете вийти за рамки обмеженого кількістю сторінок резюме, створити сайт-візитівку з портфоліо, класним дизайном і правильно розставленими акцентами, можете спробувати зверстати його у цьому конструкторі.
Які мови підтримує: українська, англійська та іспанська.
Вартість користування: безкоштовно, є можливість оформити платний тариф. Мінімальний — від $5/місяць.
Applyya
Повністю безкоштовний сервіс для створення резюме. На ньому є лише три доступні шаблони, але налаштувати структуру, шрифт та колір користувач може на свій смак. Також є можливість попереднього перегляду на будь-якому етапі створення документа. На сайті прописані поради зі створення резюме та є приклади таких документів для студентів та інженерів-програмістів. На цьому, поки що, все, але розробники обіцяють, що пізніше з’явиться більше функцій.
Які мови підтримує: українська, англійська, іспанська та французька.
Вартість користування: безкоштовно.
VistaCreate
VistaCreate — це безплатний інструмент графічного дизайну, за допомогою якого можна створити не тільки резюме, але й візуали для соцмереж, банери, інфографіки, відеоісторії тощо. Перед початком роботи радимо переглянути відеоурок зі створення резюме на платформі. Зокрема, там розкажуть, що є можливість обрати на сайті один із десятків готових шаблонів та за потреби відредагувати його. Або створити з нуля свій унікальний документ. Готове резюме можна завантажити у будь-якому з популярних форматів. Для того, щоб користуватися сервісом, попередньо треба зареєструватися.
Які мови підтримує: сервіс багатомовний, зокрема доступні українська, англійська, польська, німецька, французька тощо.
Вартість користування: безкоштовно, але за бажання можна оформити Pro-версію за $10 на місяць і отримати додаткові шаблони, фото, відео, командний акаунт, безлімітне сховище, конструктор наліпок, історію версій, завантаження у форматі HD.
CVmaker
Сервіс допоможе зі складанням класичного резюме в одному з обраних стилів. Для цього треба заповнити розділи «Досвід роботи», «Освіта», «Кваліфікації», «Інтереси». Можна також додати інші розділи за вашим бажанням, наприклад «Досягнення» чи «Нагороди». Доступна функція попереднього перегляду. Готове резюме можна завантажити у форматах PDF або HTML та поширити в соціальних мережах.
Які мови підтримує: сервіс багатомовний, зокрема доступні українська, англійська, польська, іспанська, французька, італійська тощо.
Вартість користування: безкоштовно
Venngage
Це сервіс для створення візуального контенту: резюме, плакати, афіші та інфографіка. Можна скористатися готовими шаблонами або розробити свій. Є можливість завантажити фото, відео з YouTube, додати текст. Після створення проєкту можна зберегти його або опублікувати в соціальних мережах. Готова робота зберігатиметься у розділі «Мої дизайни» й до неї завжди можна повернутися і відредагувати. Новим користувачам платформа пропонує зрозумілі підказки, які зникають після збереження першого дизайну.
Які мови підтримує: сервіс багатомовний, зокрема доступні: українська, англійська, португальська, арабська, італійська, турецька тощо.
Вартість користування: безкоштовно і є підписка від $19 на місяць.
Get Job
З цим онлайн-конструктором будь-яка людина може створити власне професійне резюме всього за 15 хвилин. Шаблони розроблені з урахуванням рекомендацій від HR-фахівців із різних галузей. Постійно розробляються і впроваджуються нові оригінальні бланки для резюме.
Які мови підтримує: українська та англійська.
Вартість користування: безкоштовно, але є можливість оформити преміумдоступ на 1 день — $3.99, на 7 днів — $5.99 або на 365 днів — $14.99.
Загалом сервісів для створення резюме дуже багато, але більшість з них поки ще не підтримують українську мову. Також експерти наполягають на думці, що не так важливо, наскільки красиво оформлене резюме, як його зміст. Покроковий алгоритм, як написати резюме, яке зачепить роботодавця, ми описали в нашій онлайн-книзі «Як скласти ідеальне резюме», яку можна завантажити за посиланням.
Ваше резюме вже готове?
Тоді надсилайте його на круті вакансії, вони вже зачекалися!
ВакансіїЧитайте також
Три приклади резюме і рецепти їх покращення від експертів
6 корисних ШІ-інструментів, які допоможуть знайти й отримати роботу мрії
Онлайн-тест. Чи знаєте ви, як краще скласти резюме?
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Мінцифри запускає цифровий рекрутинг через «Дію»
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
Що буде з ринком праці та які професії матимуть попит у майбутньому? Прогнози рекрутерів
Як написати мотиваційний лист на роботу чи навчання: правила та зразки