Привіт, друзі! Я Таня Пилипчук, засновниця платформи саморозвитку «Пошуршимо?», і вже понад 3 роки я щомісяця читаю нон-фікшн книгу та пишу на неї огляд. Сьогодні сформувала для вас мій топовий топ — книги, які відіграли важливу роль у моєму житті та вплинули на те, ким я є зараз 🙂
Якщо ви в пошуку свого покликання або збилися зі шляху.
Маленька книжечка, яка надихає задуматися над своєю життєвою метою та мисленням. Автор-психолог написав її після перебування у концентраційному таборі, тому книга може видатися дуже похмурою. Але не читайте її поверхово! Особисто я у цій книзі знайшла відповідь на запитання, що взагалі важливо в житті і що дійсно має значення конкретно для мене.
Рекомендую, якщо у вас період активного внутрішнього росту і ви шукаєте історії успіху видатних особистостей.
Тут 7 історій історичних постатей різних періодів з описом їхнього шляху формування себе, побудови свого внутрішнього стрижня й життя загалом. Ця книга не всім подобається, але для мене вона стала поштовхом копати глибше в поняття успіху, розуміння себе та стратегічного бачення свого життя.
Якщо ви розпорошені, у вас багато ідей та думок, але дуже мало дій.
Оооо, ця книга стала основою мого планування та подальшої продуктивності. Вона чітко показала, що встигнути все неможливо, тому потрібно обирати, вчитися казати «ні» і фокусуватися. Автор дуже чітко описав фокус на важливому як філософію гармонійного і продуктивного життя. І мені таке життя дуже імпонує.
Це одна сторінка тексту на день, що за рік змінить ваше життя.
Мені відразу сподобалася ідея книги — на кожен день року виділена 1 сторінка і 1 тема. Але я не очікувала, що це буде так глибоко. Книга стала моїм невід’ємним ранковим ритуалом та чудовим базисом для ранкових сторінок. Тут зібрані думки філософів та письменників про життя, любов, людину, спокій, рух і все на світі. Думки, які надихають дивитися далі й бачити ширше.
Якщо ви на роздоріжжі у професійному розвитку та кар’єрі або сумніваєтесь у собі.
Це найбільш недооцінена книга на українському ринку, тоді як на Амазоні вона має один із найвищих рейтингів. Її ідея у тому, що в будь-якому віці ви можете опанувати будь-яку професію, а ваші обмеження — це лише питання мислення. Мене дуже надихає не зупинятися цитата з цієї книги: «Те, що здатна засвоїти хоча б одна людина у світі, до снаги й майже всім іншим, якщо забезпечити їм належні умови навчання».
Якщо сила волі — це не про вас.
Цю книгу часто протиставляють книзі «Сила волі. Шлях до влади над собою», адже вона показує альтернативні шляху розвитку і самореалізації, які не базуються суто на дисципліні й силі волі. Тут багато про оточення, мислення, переконання та поступовий розвиток.
Коли цінності мають значення як у бізнесі, так і в житті
«Справжня велич — внутрішня, її іноді важко помітити зовні, це основа людської особистості». Це цитата з книги, яку сформував син Стівена Кові із неопублікованих робіт свого батька. І для мене вона переверишла найвідомішу книгу Стівена Кові, яку намагалися дочитати, думаю, всі — «7 звичок надзвичайно ефективних людей». Тут ви знайдете дуже багато про успіх як ознаку зрілої особистості, цінності та життя, яке не залежить від соціальних статусів, а лише від результатів праці.
Кожного місяця ми робимо прямий ефір-обговорення нової книги на сторінках «Пошуршимо?» Читайте з нами і слідкуйте за новинами в Instagram та Facebook.
Хочете розібратися в собі за допомогою книг?
У цьому також допоможе наш онлайн-тест на профорієнтацію та визначення своїх схильностей.
ТестБільше корисних книг 👇
5 захопливих біографій та мемуарів, які надихнуть вас на що завгодно
12 книжкових новинок українських видавництв
«Емоції на роботі»: книга про те, як полюбити понеділки
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Мінцифри запускає цифровий рекрутинг через «Дію»
Українців запрошують пройти Національний тест з медіаграмотності
Pink Office Day: роботодавців закликають долучитися до «рожевого» руху
Схожі статті, які можуть сподобатись
Що таке піраміда Франкліна та як її використовувати у роботі та житті
Що таке матриця Ейзенхауера та як її використовувати у роботі та житті
Що таке #ЩедрийВівторок і як долучитися до нього самостійно, командою чи компанією