Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Книжка засновниці Happy Monday 😍 та ще 15 новинок на осінь

03.09.21 Розвиток 10 хв читання

Продовжуємо раз на сезон традиційно збирати нон-фікшн книжки, які нещодавно з’явилися або вийдуть найближчим часом в українських видавництв. Приготуйтесь поповнювати свій список must read — вийшло багато цікавих новинок, включно з книжкою засновниці Happy Monday! 

«Кар’єра без драм і травм. Розвиток за власними правилами»
— «Віхола»

Ця книжка має для нас особливе значення, адже її написала засновниця Happy Monday Анна Мазур у співавторстві з редакторкою Happy Monday Настею Пасенко. У ній авторки розповідають про те, як розібратися в собі, наводять інструменти для кар’єрного розвитку, дають поради, які дозволять почуватися щасливішими в роботі, а ще діляться історіями людей, які своїм прикладом показують, що наша кар’єра — в наших руках. 

Книга очікується з друку в жовтні, але ви вже можете оформити передзамовлення, щоб отримати її одними з найперших 😍

Замовити

«10 країн після карантину»
— «Віхола»

Ви вже подорожували у новій ковідній реальності чи ще тільки плануєте? Є кілька ідей, куди податися після відкриття кордонів. Географ і мандрівник Роман Маленков зібрав 10 країн, які його особливо вразили і які він радить відвідати після карантину. Автор розповідає про подорожі Словаччиною, Албанією, Грецією, Мальтою, Чехією, Туреччиною й іншими країнами, звертаючи увагу на місця, які варто відвідати, та речі, які обов’язково треба зробити, щоб відчути й побачити країну.

«Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте»
— «Наш формат»

Ця книжка — історія сильної лідерки, яка знає ціну собі та своїй державі, обстоює національну гідність і вибудовує власну діяльність на суспільних цінностях. Волелюбна, прямолінійна, справедлива, з блискавичною реакцією і впевненим голосом — такою запам’ятали легендарну першу президентку Литовської республіки, чия життєва філософія: «Годі здригатися».

«Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»
— ArtHuss

Ця книжка не нова, зате тираж новий! Тож усі, хто не встиг придбати збірку надихаючих жіночих історій, можуть надолужити втрачене. Блогерка і підприємиця Ґрейс Бонні розповіла про талановитих жінок, які повірили у власний творчий, підприємницький та інший потенціал. Їм від 19 до 94 років, серед них є як мисткині, так і засновниці бізнесу. І ці 100 реальних історій переконають вас, що жінки здатні досягти успіху у всьому, за що беруться. 

Більше деталей та цитат із книжки ви знайдете в нашому матеріалі 👉

Читати
«Письмо — це дизайн: Як слова створюють досвід користування (UX)»
— ArtHuss

Автори книги Майкл Меттс і Енді Велфл вважають слова не менш важливими, ніж візуальні образи, структура чи технічна досконалість будь-якого продукту, — адже від них залежить сприйняття, розуміння і настрій користувача. Ясність та інклюзивність текстів, дотримання голосу компанії та продукту, правильний вибір тону — це, безперечно, важливі складові успіху, і в цій книзі їм приділено багато уваги.

«Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя»
— #книголав

Це практичний посібник, як подбати про своє ментальне здоров’я і жити повноцінно, від авторки бестселера «Вибір» Едіт Еґер. Видатна психотерапевтка дає підказки, як сприймати свої емоції, позбутись комплексу жертви, зцілитись від дитячих травм, переживати втрати та горе, як виходити з конфліктних ситуацій чи не потрапляти у них, як прийняти і полюбити себе, як позбутися відчуття вини, як навчитись контролювати свої страхи та впоратись з тривожністю.

«Невидимі жінки. Як жити у світі, де навіть цифри брешуть на користь чоловіків»
— Vivat

«Невидимі жінки» — це перша книжка про гендерну нерівність, заснована виключно на фактах та статистиці. Офіцерка Ордена Британської імперії і борчиня за права людини Керолайн Кріадо Перес викриває гендерну нерівність там, де її, здавалося б, годі й шукати: на клавішах фортепіано, у програмах розпізнавання голосу, у клінічних випробуваннях лікарських засобів… І виявляє, що багато сфер життя підлаштовані під чоловічі потреби, тоді як жінки залишаються в них непоміченими.   

«Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі»
— Vivat

У книжці зібрані основні маніпуляції та шахрайства цифрового світу у форматі «суть — причина — наслідки — що робити». Простою мовою на конкретних прикладах авторка описує маніпуляції у Facebook, YouTube, Google, Viber, Telegram, Вікіпедії та онлайн-медіа, розповідає, як безпечно користуватися гаджетами, вберегти свої персональні дані та не потрапити на гачок шахраїв і маркетологів.

«Фігач! Не плач» 
— КСД

Авторка цієї книжки доводить: будь-хто здатен досягти успіху, адже те, чого ти прагнеш, для тебе вже давно існує. І, щоб отримати бажане, достатньо змусити себе зробити лише одну просту річ: не просто ЗАХОТІТИ змінити своє життя, а ВИРІШИТИ його змінити. Для цього авторка дає чимало порад — простих і практичних, а подекуди й зухвалих та неочікуваних. 

«Як знайти спільну мову. Впевненість і харизма при спілкуванні з особистостями різного типу»
— «КМ-Букс»

Ця книга допоможе прокачати навички комунікації, краще розуміти інших людей та будувати з ними добрі стосунки. Ви навчитеся розрізняти стилі поведінки інших людей, знаходити з ними спільну мову, передбачати та попереджати можливі конфлікти й проблеми. А також отримаєте практичні поради стосовно того, як справляти належне враження і максимально ефективно комунікувати з людьми.

«Легко. Мистецтво простого життя без турбот і стресу»
— «КМ-Букс»

Цю книгу можна позиціонувати як своєрідну збірку рецептів з мінімалізму, які допоможуть відновити контроль над власним життям. Якщо ви хочете навести лад у шафі, вивільнити час для улюбленої справи або позбутися нав’язливого почуття провини, відкрийте відповідну сторінку, і ви отримаєте необхідну пораду.

«Не мона. Зміниш звички — зміниш життя!»
— BookChef

Авторка цієї книжки переконана: наші думки стають словами, наші слова стають переконаннями, наші переконання перетворюються на звички, а наші звички стають нашою реальністю. Книжка присвячена останньому й найскладнішому кроку цього ланцюжка — звичкам. Як зробити так, щоб позбутися поганих звичок і замінити їх хорошими? Авторка не лише доступно пояснює це, а й мотивує читача розпочати 21-денну програму, яка допоможе, зрештою, змінити життя.

«Книга настроїв. Як я приборкала негативні емоції та повернула собі радість життя» 
— Yakaboo Publishing

Ще п’ять років тому Лорен була впевнена, що з нею щось не так. Вона мала чудову роботу, комфортне житло, нареченого, однак щодня боролася з відчуттям неповноцінності, тривоги і дратівливості. Крізь призму власного сприйняття, залучаючи літературу, філософію, гумор та науку, авторка розбирається в причинах перепадів настрою та показує спосіб, як приборкати негативні емоції та повернути радість життя.  

«Бути лідером. Мудрість від тих, хто змінив правила гри»
— «Лабораторія»

Впродовж п’яти років Девід Рубенштейн спілкувався з відомими лідерами та лідерками про їхні життєві шляхи, ухвалення рішень, невдачі та зміни. У своїй книзі він зібрав найкращі інтерв’ю, а з ними — принципи та керівні філософії сучасних візіонерів, натхненників та інноваторів. «Бути лідером» — унікальна можливість дізнатися, про що думають, чим керуються та як живуть лідери. 

«Розгадка геніальності. Як працює інженерія ідей»
— «Лабораторія» 

Що як для того, аби створити щось інноваційне, достатньо ретельно розібрати те, що вже є, і просто його удосконалити? Щоб бути успішним, можна не вигадувати велосипед, а підгледіти у когось, проаналізувати ідею та застосувати до своїх реалій. В будь-якій хорошій речі треба вміти знайти геніальну ідею; принцип, за яким можна буде створити щось подібне чи навіть краще за оригінал. Саме про такі методики та відомі приклади їх застосування розповідає ця книжка. 

Конспектуємо один зі способів аналізу ідеї на прикладі найвідомішого виступу TED 👉

Читати
«Початківці. Чому вчитися нового ніколи не пізно»
— «Лабораторія»

Автор книжки вирішив на собі випробувати принцип lifelong learning, коли поглянув на свою доньку, охочу до вивчення чогось нового, і замислився, чому з віком у більшості людей це бажання пропадає. Ця книжка — його власний пошук відповідей на це питання. І основна причина, як виявляється, полягає зовсім не в тому, що у нас поступово зникають здібності, — а в упередженні, звичці йти «накатаною доріжкою» та страху, що ми витратимо час на щось безперспективне.

Хороші книжки заряджають натхненням, зокрема й на пошук роботи. Готові переглянути актуальні вакансії?

Вакансії

Що ще почитати?

5 книг, які допоможуть прокачати персональний бренд

7 книг для саморозвитку та кар’єри: вибір Віктора Дубровіна

Що читати, щоб усе встигати: 6 книг про продуктивність

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: