Якщо робота асоціюється у вас зі стражданням замість задоволення або якщо ви переконані, що для щастя на роботі необхідно знайти своє покликання, — поради Тані Пилипчук із «Пошуршимо?» стануть вам у пригоді.
Привіт! Я — Таня Пилипчук, засновниця і CEO платформи саморозвитку для жінок «Пошуршимо?». Перш ніж заснувати власну компанію, я працювала на різних позиціях у різних компаніях, сферах і навіть країнах. На основі цього досвіду я розробила власну формулу роботи в кайф і сьогодні поділюся з вами порадами, як повернути собі задоволення від того, що ви робите.
Ми занадто багато працюємо у своєму житті, щоб не рахувати цього часу і не отримувати від нього максимум
5 порад, як працювати в задоволення
1. Візьміть на себе відповідальність за свій вибір
Прийміть той факт, що саме ви обрали цю роботу, і зніміть із себе обладунки жертви нудних обов’язків чи поганого боса. Те, що ви тут працюєте — це тільки ваш вибір. Якщо ви страждаєте від того, що робите — це наслідок ваших власних рішень. Усвідомивши це, ви зрозумієте, що цей вибір та ці рішення можна змінити. І сьогодні — чудовий момент, аби це зробити й рухатися далі.
2. Не зациклюйтесь на покликанні
Ніхто відразу не знає, якою є робота мрії. Наприклад, я колись думала, що мені сподобається працювати з фінансами, отримала диплом банкіра, але в підсумку жодного дня не працювала в банку. Зате на третьому курсі пішла працювати помічницею в майстерню чоловічих костюмів. Чотири роки я пізнавала реалії ведення малого бізнесу в Україні та пройшла шлях від асистентки до заступниці директорки.
Увесь цей час я була переконана, що це і є робота моєї мрії, але згодом я «переросла» і цю професійну сходинку. Мене зацікавили інші позиції та сфери діяльності, тож я звільнилася. Гадаю, це нормальна еволюція працівника, який вчиться, розвивається і рухається вперед.
3. Тестуйте та експериментуйте
Це єдиний спосіб зрозуміти, що вам подобається робити, а що ні. Протягом 13 років професійного досвіду я працювала на різних позиціях у модній індустрії, школі, громадській організації, театрі в Болгарії, міжнародній маркетинговій агенції, українській IT-компанії та чеському стартапі. Паралельно я закінчила курси перукаря, візажиста і школу менеджменту. Усе це було свідомим пошуком того, що мені дійсно відгукується:, які обов’язки, сфери, корпоративна культура тощо.
4. Працюйте якісно навіть не на роботі мрії
Неулюблена робота часто спонукає нас прокрастинувати. Ми починаємо відтягувати дедлайни, робити все у пів сили, зависати у соціальних мережах і загалом просто «просиджувати» свій робочий час. З таким підходом дуже важко перемикнутися після 18.00 і почати жити на повну. Бо погані звички та прокрастинацію ми переносимо й у своє особисте життя.
Тому я взяла собі за правило працювати на всі 100%, навіть на неулюбленій роботі. Так я напрацьовую позитивні патерни професійної поведінки, які стають у пригоді й у щоденному житті.
5. Примножуйте те, що вам подобається в роботі
«Покликання — це не професія, а діяльність». Цей вислів я почула від Наталки Шпот, гештальт-терапевтки й авторки майстер-класу «Покликання» на платформі «Пошуршимо?». Просто зараз ви можете спитати себе, що вам найбільше подобається у роботі — спілкування з людьми, аналіз даних, організація корпоративів тощо — і примножити цю діяльність у свій робочий час та розвиватися в тому напрямку, до якого лежить душа.
У професійному житті нам часто дошкуляють страхи, перфекціонізм, невміння приймати невдачі тощо. Усе це може перетворити роботу на 5 днів пекла. Але ви вже знаєте, що все може бути інакше — ключовим є ваш вибір щось змінити. Тому запрошую вас на безкоштовну програму «Робота в кайф» від експертів платформи «Пошуршимо?». Будемо вчитися працювати без страху й перфекціонізму, щоб робота була справді в кайф! Детальніше про програму читайте за посиланням.
Готові знайти роботу мрії?
У нас на сайті багато вакансій — вистачить, аби обрати ту, де ви будете кайфувати!
ВакансіїЧитайте також
Досягати амбітних цілей, бути в ресурсі й забути про стрес. Утопія чи ні?
Встигати не все, а найважливіше: 5 порад для кращого фокусування
10 причин вести щоденник успіхів
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Мінцифри запускає цифровий рекрутинг через «Дію»
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
Робота в інтернеті: 50 найкращих способів заробітку онлайн
15 кар’єрних консультанток, на яких варто підписатися у соцмережах
Професія в об’єктиві: чим займається фотограф та як ним стати