Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Офіс вдома: 5 приладів для комфортної віддаленої роботи

28.05.24 Розвиток PR 6 хв читання

Робота в офісі приваблює можливістю зосередитися на виконанні обов’язків, маючи поряд все необхідне: від зручного крісла та потужного ноутбука до смачної кави в перерві між тасками. Але відповідні умови можна створити й удома, якщо наповнити простір правильною технікою. Що саме варто придбати та на які моделі звернути особливу увагу, радять фахівці компанії «Фокстрот».


Дистанційний формат роботи популярний у багатьох напрямах діяльності: від IT до репетиторства. Щоб працювати ефективно, віддаленому співробітнику необхідно подбати про організацію комфортного простору вдома. Варто не лише облаштувати спеціальне місце, де ніщо не відволікатиме від робочих завдань, а і придбати техніку, яка допоможе виконувати їх легко та із задоволенням.

Для мене гаджети — надійні помічники в роботі, які розширюють мої можливості та підвищують продуктивність  Чи то бездротові навушники для зручної комунікації з командою, чи то смартгодинник для відстеження часу та активності — кожен із девайсів можна використовувати з певною метою, щоб мотивуватися та здобувати кращі результати.

Віталій Дейнеко, SEO-спеціаліст компанії «Фокстрот»

У цій статті ми об’єднали досвід дистанційної роботи та знання про техніку всіх наших експертів — від маркетологів до продавців «Фокстрот», — щоб розповісти про найнеобхідніші прилади для організації домашнього офісу. Загальна порада, продиктована часом: обирайте девайси з високим рівнем енергоефективності (від А+), щоб зменшити споживання енергії в цей непростий для країни час.


Ноутбук

Завдяки портативності та автономності ноутбук можна назвати найкращим інструментом для віддаленої роботи. З ним зручно працювати за столом чи навіть у ліжку вдома, а також виходити на зустрічі в офіс, кав’ярню чи коворкінг. Компактний лептоп дає змогу виконувати доручення керівництва в дорозі та не залежати від наявності розетки поблизу. Моделі з міцною збіркою та просунутими характеристиками пропонують бренди Apple, Lenovo, Asus і HP.

Ноутбук необхідно підбирати залежно від потреб користувача. Так, для використання графічних пакетів треба звертати увагу на параметри дисплея, а для програмування — на потужність процесора. Здебільшого дистанційна робота передбачає спілкування через відеодзвінки, тому бажано, щоб лептоп оснащувався камерою з роздільною здатністю HD та мікрофонами з опцією зниження фонового шуму.


Повербанк


Потужний портативний акумулятор дає змогу заряджати не тільки смартфони, фітнес-годинники та навушники, а ще й ноутбуки. У випадку тривалих відключень світла повербанк допоможе підживити лептоп і далі працювати. За типом батареї пристрої бувають літій-іонними та літій-полімерними. Перші характеризуються низьким саморозрядом і порівняно невисокою вартістю. Другі — більш компактними розмірами, стійкістю до «старіння» та відмінним рівнем безпеки.

Вибираючи повербанк, треба дивитися на енергомісткість батареї, яка вимірюється у ват-годинах. Якщо параметр вказаний виробником у міліампер-годинах, то для розрахунку необхідно помножити це значення на напругу та поділити отримане число на 1000. Наприклад: 20000 мА·год × 3,7 В / 1000 = 74 Вт·год. Для підзаряджання ноутбука знадобиться акумулятор місткістю 70–100 Вт·год.

Варто перевірити, щоб інтерфейс підключення повербанка підходив до роз’єму живлення пристроїв, які будуть заряджатися. Популярні порти: USB Type-A та Type-C, Micro-USB, Lightning (для техніки Apple). Зручні у використанні моделі з підтримкою наскрізного заряджання. Такі зовнішні акумулятори можуть одночасно заряджатися від розетки та ділитися енергією з підключеним девайсом.


Кавоварка


Кавоварка — незамінний атрибут будь-якого офісу, який стане корисним і вдома. По-перше, пристрій допомагає без зайвих зусиль готувати напій, який бадьорить і заряджає енергією. По-друге, техніка дає можливість зекономити кошти та час на походи до кав’ярні тим, хто не любить варити каву самостійно.

Проаналізувавши відгуки покупців, продавці «Фокстрот» виділили три моделі кавоварок, які можна рекомендувати на різний бюджет:

  • Saturn ST-CM0170 — доступна в ціні крапельна модель. Хороший вибір для поціновувачів класичного смаку меленої кави. Обсяг кавника в 600 мл дає змогу готувати декілька порцій кави за раз. Пристрій оснащений постійним фільтром для кави та функцією крапля-стоп.
  • Heinner HEM-1100BKRD — ріжкова кавоварка, яка здатна готувати еспресо, капучино та інші напої з молочною пінкою. У приладі передбачений регульований контроль подачі пари, а також захист від перегріву та надлишкового тиску. Одночасно готує дві чашки кави. Додаткова перевага: яскравий дизайн, який має стильний вигляд в різних інтер’єрах.
  • Delonghi ECAM 610.55.SB — варіант для кавових гурманів. Кавомашина підтримує понад 18 рецептів приготування кави та 3 — заварювання чаю. Керувати пристроєм можна через мобільний застосунок. Зручність використання забезпечують функції самоочищення від накипу та промивання системи подачі напою.


Зволожувач повітря


Комфортна атмосфера в оселі — важливий чинник, який впливає на загальне самопочуття людини та її працездатність. Показник вологості у квартирі має становити не менше ніж 30%. Сухе повітря в кімнаті призводить до подразнення очей і дихальних шляхів, провокує появу головного болю. Також воно спричиняє розмноження бактерій і вірусів. Підтримувати здорові умови в приміщенні допоможе зволожувач повітря.

Згідно з нашим досвідом, використання цієї техніки позитивно впливає на людину: зменшуються прояви алергічних реакцій, покращується якість відпочинку, зникає сухість шкіри та головний біль. Ми рекомендуємо зволожувачі повітря, які протестували особисто:

  • Wetair MH-204W — просте й компактне рішення з механічним керуванням. Модель працює тихо, пропонує декілька рівнів регулювання пари. Підходить для кімнати площею до 35 м².
  • Electrolux EHU-3715D — пристрій з функцією іонізації та системою очищення повітря від бактерій. Підсвічування змінюється в процесі роботи, створюючи заспокійливу атмосферу в приміщенні. Модель розрахована на використання в оселі площею до 50 м².
  • Levoit Smart Humidifier Dual 200S — зволожувач повітря, який керується за допомогою смартфона. Практичний вибір для кімнати до 27 м². Модель доповнена таймером, опціями ароматизації та вимкнення за відсутності води.
  • Xiaomi SmartMi Humidifier 2 — розумний пристрій з вбудованим гігростатом для автоматичного контролю рівня вологості. Здатний обробляти повітря в приміщеннях до 36 м².


Мультиварка


Мультиварка, звісно, не допоможе зробити звіт, але, ґрунтуючись на нашому власному досвіді, заощадить чимало часу для цього. Техніка готує автоматично, від користувача потрібно лише завантажити інгредієнти, вибрати програму та натиснути «Старт». Опція відкладеного запуску дає змогу підготувати продукти зранку, щоб, не відволікаючись від справ, отримати гарячу страву до обіду або вечері.

Пристрої вміють варити, смажити та пекти. Також можна знайти моделі з функціями приготування на парі та у фритюрі. Мультиварки оснащуються 5–40 програмами. З допомогою цієї техніки можна готувати як прості гарніри, так і складні страви. В інтернеті доступно безліч рецептів для мультиварки: від борщу та овочевих рагу до шарлотки та суфле з печінки.


Корисні дрібниці для додаткового комфорту


На мотивацію та продуктивність також впливають маленькі речі, які створюють затишок і допомагають краще почуватися. Наприклад:

  • масажна подушка — допомагає швидко зняти напругу, полегшити біль і спазми;
  • настільна лампа — створює регульоване освітлення, може слугувати стильним декоративним елементом;
  • ергономічна мишка — знижує навантаження на зап’ястя, запобігає втомі руки під час багатогодинної роботи;
  • дошка для нотаток — використовується для запису ідей і завдань, щоби вони завжди були перед очима;
  • підставка для ноутбука — регулює кут нахилу, забезпечуючи зручне положення пристрою.

Гортаючи каталог «Фокстрот», можна знайти ще безліч дрібниць для домашнього офісу. Облаштувати простір для натхненної роботи можна на будь-який смак.


Чому вигідно купувати у «Фокстрот»


Компанія пропонує знижки за купівлі онлайн і можливість оплати в кредит і частинами. За замовлення на бонусний рахунок клієнта надходить кешбек. В інтернет-магазині «Фокстрот» доступні товари з безкоштовною доставкою Україною та з додатковою гарантією сервісного обслуговування. Для багатьох гаджетів діє пропозиція «Фоксі обмін»: старий девайс можна замінити на новий з вигодою до 99%.

Читайте також

Віддалена робота: що це таке, навіщо і як?

30 правил віддаленої роботи для команд, лідерів та початківців

Працюю вдома, а втомлююсь більше. Що робити?

Крута робота вже чекає!

Знайдіть вакансію до душі — у нас є з чого обрати 😉

Вакансії
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: