Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Даруємо щасливі понеділки: історії людей, що знайшли роботу завдяки Happy Monday

07.05.24 Історії Пошук роботи 11 хв читання

Погодьтеся, усім подобається, коли їхня робота дає класний результат і люди приходять дякувати за неї. Так, ми в Happy Monday любимо, коли користувачі діляться своїми історіями успішного пошуку роботи на нашій платформі. Зібрали кілька таких кейсів, щоб ще раз нагадати про всі можливості нашої платформи та надихнути вас на пошуки омріяної роботи.

Якщо Happy Monday і для вас став каталізатором працевлаштування, будемо раді почути вашу історію в коментарях або повідомленні на пошту чи в соцмережах. І загалом ми завжди раді отримати фідбек про нашу роботу та пропозиції щодо покращення платформи 🙌


«На Happy Monday я відчуваю, що для мене відібрали найкраще»

Ганна Дерев’янко,
координаторка освітніх проєктів у Symbia

Ганна Дерев’янко, координаторка освітніх проєктів у Symbia


Про шлях до улюбленої роботи

Останні три місця роботи я знайшла саме на Happy Monday. Ось уже п’ять років ця платформа задає вектор моєї кар’єри. Спочатку це була парт-тайм зайнятість у громадській організації «Інженерний тиждень». На той час я щойно повернулася з Польщі з волонтерського проєкту ERASMUS, де рік працювала в Центрі цікавої науки “Experyment”, і вирішила, що хочу й надалі розвиватися в напрямі неформальної освіти.

Після цього я знайшла повноцінну роботу в «Новій пошті». Там я працювала в департаменті соціальних та іміджевих проєктів. На початку повномасштабного вторгнення мій проєкт поставили на паузу, тож я почала думати про зміну роботи.

З весни 2022 року я працюю координатором освітніх проєктів у невеличкій європейській агенції Symbia. Ми проводимо різноманітні тренінги, воркшопи та довгострокові освітні проєкти для великих корпоративних команд. Попри те, що в агенції всього п’ять постійних співробітників, серед наших клієнтів такі гіганти як Unilever, Google, Danone, L’Oreal та інші.


Про роль Happy Monday в отриманні омріяного офферу

Коли я познайомилася зі своїми нинішніми колегами, вони запитали, як я дізналася про вакансію. Я розповіла, що побачила її на Happy Monday, і вони були дуже здивовані, адже не розміщували оголошення ніде, окрім LinkedIn-сторінки власниці агенції. Тому я дуже вдячна, що на початку повномасштабної війни співробітники Happy Monday оперативно реагували на нові виклики та додавали на сайт актуальні віддалені вакансії в міжнародних компаніях або європейських містах, куди евакуювалися українці.

Здається, я стежу за Happy Monday мало не з моменту його заснування. Мені подобається, що на відміну від великих джоб-ресурсів, це платформа з відібраними вакансіями від перевірених компаній. На інших сайтах практично немає вакансій для координаторів освітніх проєктів або вони від якихось сумнівних, невідомих мені роботодавців. У той час як на Happy Monday я відчуваю, що для мене вже відібрали найкраще.

Мені не потрібно витрачати свої час та сили на вишукування перлин серед купи нерелевантних пропозицій, бо це вже зробили за мене. Я просто заходжу на Happy Monday і «збираю вершки».

Коли я працювала в «Новій пошті», то вакансії проєктних менеджерів ми розміщували лише на Happy Monday. Тому що в керівниці департаменту був позитивний досвід найму спеціалістів із цієї сфери саме тут.

Після того, як знайшла роботу, я стежу за Happy Monday, щоб залишатися в контексті ринку праці, а також надихатися. Я регулярно читаю матеріали в медіа, і навіть написала одну статтю як експертка. Також консультувала учасників проєкту «Твоя кар’єрна перемога» — ділилася досвідом побудови кар’єри у сфері проєктного менеджменту. А ще я люблю час від часу переглядати вакансії та зберігати собі скріни, навіть коли не шукаю роботу. Просто щоб розуміти, які умови зараз пропонують роботодавці та які пропозиції мені відгукуються.

Якщо говорити про зони росту платформи, то я хотіла б, щоб Happy Monday розміщували більше вакансій від іноземних компаній. Адже мій кейс у цьому плані дуже позитивний і показовий. Хотілося б, щоб ще більше українців мали доступ до класних міжнародних кар’єрних можливостей.

Потрібна допомога з пошуком роботи?

Покладіться на нашого невтомного чат-бота — Агента Happy Monday. Він швидко та якісно підбере вакансії за вашим запитом 👉

До бота


«Happy Monday — не просто джоб-ресурс, це квінтесенція корисностей»

Поліна Дьяченко,
Chief Operation Officer (COO) Alliance Healthcare Solutions

Поліна Дяченко, Chief Operation Officer (COO) Alliance Healthcare Solutions


Про шлях до улюбленої роботи

З 12 лютого 2024 року я працюю в компанії Alliance Healthcare Solutions, яка надає послуги з організації та управління даними медичним закладам у США. Компанія зараз перебуває на перехідному етапі від стартапу до ентерпрайзу (маржинального бізнесу), тому вони шукали людину, яка буде створювати та керувати операційними процесами, і зрештою взяли мене.

Однак перш ніж отримати цю роботу, я пройшла дуже довгий шлях. До цього я близько п’яти років працювала у сфері продажів, але минулої весни зрозуміла, що сильно вигоріла й хочу щось змінити у своїй кар’єрі. Поспілкувавшись із психологом, я вирішила, що хочу спробувати себе в UX/UI-дизайні. Тому пройшла курси із цього напряму й почала подаватися на вакансії. Паралельно я пішла на проєкт Women For The Future від Happy Monday, щоб отримати ще більше корисних інструментів для професійного саморозвитку.

Усі ці активності я поєднувала з роботою сейлз-менеджеркою в маркетинговій агенції, адже не мала достатньої фінансової подушки, щоб звільнитися та шукати роботу в розміреному темпі. З вересня по листопад 2023 року я надсилала резюме на вакансії UX/UI-дизайнерів. Подалася на близько 100 вакансій, виконала три тестових, але не отримала жодного офферу. Для себе я зробила висновок, що мала занадто низький рівень власне дизайнерських хард скілів, і занадто високий — софт скілів. Тому мене не брали ні на джунівські позиції, ні на вищі посади.

У листопаді було прийнято двостороннє рішення про припинення моєї співпраці з маркетинговою агенцією. Тож пошук роботи став не просто додатковою активністю, а пріоритетом. На той час я вже втратила віру в те, що мені вдасться стати UX/UI-дизайнеркою, тож почала розсилати резюме на будь-які вакансії, що хоча б трохи відповідали моїм інтересам, навичкам та досвіду. З грудня по лютий я подалася ще приблизно на 100 вакансій — здебільшого на менеджерські позиції. 

Врешті на свою нинішню роботу я влаштувалася за один день: зранку надіслала резюме, в обід домовилася про онлайн-співбесіду із СЕО, а ввечері після розмови з ним уже отримала оффер.

Вас не запрошують на співбесіди?

Можливо, прийшов час прокачати ваше резюме. В цьому допоможе наш онлайн-гайд з порадами від найкращих експертів-практиків 👉

До гайду


Про роль Happy Monday в отриманні омріяного офферу

Свою заповітну вакансію я знайшла на Happy Monday. І що цікаво — подалася на неї, взагалі не сподіваючись на відповідь, адже вважала, що не дотягую по навичках. Це вже був момент відчаю, коли я зайшла в розділ із пропозиціями для топменеджерів і без особливої надії на успіх надіслала резюме. А виявилося, що це те, чим я все життя хотіла займатися, і я ідеально підійшла компанії.

Не бійтеся подаватися на вакансії, в описі яких вимагають більше скілів та досвіду, ніж ви вважаєте, що маєте. Можливо, саме так ви знайдете ідеальний метч із позицією та роботодавцем, як це сталося в мене.

З Happy Monday я познайомилася завдяки проєкту Women For The Future, рекламу якого побачила в одній із соцмереж. Проєкт трапився мені в дуже потрібний момент, коли я вже розуміла, що хочу змінити не лише роботу, а і сферу зайнятості, та потребуватиму професійної підтримки кар’єрних консультантів. Окрім запланованих проєктних активностей, я отримала ще й дуже круте комьюніті класних жінок, з якими ми досі підтримуємо контакт і спілкуємося в чаті. За це окрема подяка організаторам, які зуміли створити дуже теплу атмосферу підтримки і прийняття.

Мені подобається, що Happy Monday — це не просто джоб-ресурс, а платформа з різноманітним контентом та соціальними проєктами. Це своєрідна квінтесенція корисностей, пов’язаних із пошуком роботи та професійним саморозвитком. Коли заходиш на сайт, отримуєш не просто перелік вакансій, а й певну додаткову цінність.

Якщо провести аналогію з магазинами, то на інші ресурси я приходжу за конкретним товаром, купую його і йду. А на Happy Monday мені цей товар ще запаковують у красиву обгортку, кладуть цукерку-комплімент та листівку з мотиваційною цитатою.


«На Happy Monday завжди знаходжу щось корисне й цікаве»


Тетяна Байбак,
комунікаційна менеджерка в «Навчай для України»

Тетяна Байбак, комунікаційна менеджерка в «Навчай для України»


Про шлях до улюбленої роботи

Уже понад два місяці я працюю комунікаційною менеджеркою в освітній організації «Навчай для України». Я вже мала досвід роботи на цій позиції, тому могла розглядати різні пропозиції. Проте для мене стало викликом те, що більшість вакансій у комунікаціях передбачають проживання в Києві (робота в гібридному форматі або з офісу). Водночас у Львові, де я мешкаю, або повністю дистанційних вакансій для комунікаційників зараз не так уже й багато.

Мої пошуки роботи можна умовно поділити на два етапи 👇

  • Пасивний. Спершу я переглядала вакансії, щоб розуміти, що є на ринку. Також оновила резюме, створила портфоліо, проаналізувала, які навички потрібні, щоб отримати оффер на ті позиції, які мене цікавлять.
  • Активний. Після звільнення з попереднього місця роботи я виділила тиждень на відпочинок, а потім активно зайнялася пошуком нової роботи. На той момент я вже розуміла, що конкретно шукаю і чого точно не хочу. Я не проходила багато співбесід, адже відгукувалася лише на вакансії від компаній та організацій, у яких точно хотіла працювати. Усього я подалася на три вакансії на Happy Monday і ще на одну, яку запропонували в LinkedIn.

Загалом це був мій перший досвід «класичного» пошуку роботи через подачу на вакансії, адже всі попередні роботодавці знаходили мене самі. Тому дослідження ринку та компаній і взаємодія з джоб-ресурсами були для мене чимось новим та незвичним.


Про роль Happy Monday в отриманні омріяного офферу

За Happy Monday я давно стежу як за медіа, мені подобаються матеріали й теми, які висвітлює платформа. Я регулярно моніторю корисні статті, добірки, поради на сайті. Також підписана на два телеграм-канали від Happy Monday — основний та для початківців — завжди знаходжу там щось корисне й цікаве. Наприклад, рубрика #прожарка допомогла мені покращити резюме, адже я звертала увагу на рекомендації експертів щодо CV, які публікували в цій рубриці, та вносила зміни у своє.

Великим плюсом Happy Monday є система метчингу кандидата й вакансій. В особистому кабінеті можна обрати, що саме є важливим конкретно для вас на наступному місці роботи, яким сферам ви надаєте перевагу, а які пропозиції точно вас не цікавлять. Тому насамперед ви бачитимете вакансії, максимально адаптовані до ваших пріоритетів.

Вакансію від «Навчай для України» я знайшла саме на Happy Monday. Одразу відправила CV, адже давно знаю і стежу за цією організацією. Мене завжди надихала їхня діяльність, тож сумнівів не було. Я рада, що вдалося влаштуватися саме сюди.

Тепер, коли я працюю в класній організації та не маю потреби моніторити вакансії, я продовжую стежити за Happy Monday як за медіаресурсом.

Як не пропускати нові статті на Happy Monday?

Підпишіться на розсилку головної редакторки медіа та щопонеділка шукайте у своїй поштовій скриньці підбірку найсвіжішого контенту та інші корисності 👉

Підписатися


«Відчувається, що кріейтори платформи горять своєю справою»


Ангеліна Лисак,
PR-менеджерка RIA.com

Ангеліна Лисак, PR-менеджерка RIA.com


Про шлях до улюбленої роботи

Уже близько року я працюю PR-менеджеркою в українській ІТ-компанії RIA.com та разом із командою займаюся побудовою іміджу маркетплейсів DIM.RIA, AUTO.RIA, AGRO.RIA та RIA.com.

Я маю освіту в напрямі PR і до початку повномасштабного вторгнення працювала в комунікаціях консалтингової сфери. Отримувала неймовірне задоволення від своєї роботи та була щаслива працювати саме з українським бізнесом. На той час я була дуже далека від ІТ і взагалі не мріяла про роботу в цій сфері. Після початку повномасштабної війни мені довелося переплановувати своє професійне життя.

У 2022 році я розпочала роботу у внутрішніх комунікаціях однієї ІТ-компанії. Із часом захотілося кар’єрних змін, тож я вирішила йти в зовнішній PR. Так, я вже мала досвід в ІТ-комунікаціях, але це фактично був новий напрям для мене. Тому я шукала позицію Junior PR-manager у команду, де були б досвідчені колеги. Мені було важливо мати сильну команду та можливості для росту. Звʼязки з громадськістю — дуже різностороння сфера, і фахівець із фешн- та ІТ-індустрії мають кардинально різні завдання. Можна сказати, що ти щоразу розпочинаєш спочатку — і це найцікавіше.

Мої пошуки тривали півтора місяця. Протягом цього часу я вела документ, де занотовувала всі етапи співбесід та контакти рекрутерів. Спілкувалася з 15 компаніями, у комунікації з якими дійшла до другого або третього етапу відбору. Загалом пройшла приблизно 40 співбесід різного рівня. Розпочати кар’єру в ІТ зараз досить складно — конкуренція на джунівські позиції дуже велика. Однак майже трирічний досвід у комунікаціях допоміг мені отримати роботу.

Найбільшою складністю для мене було знайти посаду, яка б відповідала моїм критеріям. Також неприємним сюрпризом стала комунікація з рекрутерами або HR-фахівцями деяких компаній: запізнення на співбесіди, комунікація російською, надто особисті запитання, ігнорування повідомлень. Це дуже розчаровує. Одним з аргументів прийняття офферу RIA.com була неймовірно професійна робота рекрутерки. Я отримувала задоволення від контакту з нею на кожному етапі. 

Як підкорити кандидата на старті знайомства?

Скористайтеся рекомендаціями з нашого онлайн-порадника для створення ефективної вакансії 👉

До порадника


Про роль Happy Monday в отриманні омріяного офферу

За Happy Monday я стежу приблизно 2,5 роки. До активного пошуку роботи, я працювала з HR-фахівцями, а на платформі завжди багато корисних рекомендацій на цю тему. «Ту саму вакансію» я побачила в добірці вакансій для піарників у телеграмі Happy Monday. На мою думку, такі добірки надзвичайно зручні, адже в комунікаційника телефон завжди в руках і можна швидко перейти за посиланням.

Саме через телеграм-канал я не лише переглядаю вакансії на ринку, а й читаю статті медіа Happy Monday. Мене завжди надихають карʼєрні історії та досвід різних компаній у реалізації тих чи тих ініціатив. Також під час активної фази пошуку роботи я детально вивчала статті-рекомендації про резюме, проходження співбесід, корпоративну культуру компаній тощо.

На мою думку, Happy Monday щиро хоче допомогти кандидатам знайти позицію, яка розкриватиме їхні таланти, а читачам — інформацію, що стане в пригоді. Контент платформи дуже корисний та допомагає тут і зараз стати кращим або ближчим до мети. Це дуже цінно, адже часто після прочитання нехай і класної статті, ти не розумієш, де застосувати цю інформацію.

Після кожного відвідування сайту Happy Monday я виходжу з новими ідеями та відчуттям, що кожен має дізнатися те, що я щойно прочитала на платформі.

Також відчувається, що кріейтори платформи горять своєю справою, адже контент подається завжди позитивно та креативно.

Поки я не перебуваю в активній фазі пошуку роботи, я читаю на Happy Monday публікації про досвід колег та компаній, психологічні поради для продуктивної роботи, переглядаю добірки книжок та іноді проходжу тести. Також я стежу за ринком праці й дивлюся, яких фахівців шукають інші компанії. Це необхідно для того, щоб тримати руку на пульсі та розуміти, як розвивається ринок загалом.

Шукаєте роботу?

У нас на сайті багато вакансій на будь-який смак для фахівців різних професій 👉

Вакансії

Читайте також

11 модних слів, які ви можете зустріти під час пошуку роботи, та що вони означають

Як шукати роботу у 2024 році: покрокова стратегія

Важливі етапи пошуку роботи, якими часто нехтують, а дарма

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: