Як і щороку, медіакоманда Happy Monday рефлексує й підбиває підсумки. Які статті найбільше сподобалися читачам і запам’яталися самій редакції? Віримо, що ви прочитали всі наші матеріали, але раптом щось пропустили — надолужуйте, ми старалися 🙂
🏆 Найпопулярніші статті
Для роботи та саморозвитку: безкоштовні курси з сертифікатом, доступні українською
Приємно, що на топовому місці за переглядами — добірка освітніх ресурсів. Отже, ви прагнете навчатися нового й розвиватися в обраному напрямі. А ми вас завжди готові підтримати, збираючи корисні можливості 🙂
Як сформувати корисні звички, що покращать ваше життя
Воу, на другому місці також матеріал про саморозвиток. Дуже крутий блогер, а зараз військовослужбовець Артур Дмитришин поділився досвідом формування корисних звичок та ритуалами, що зроблять ваш день і життя кращим.
5 топових софт скілів та як показати їх у резюме, соцмережах і на співбесіді
Що софт скіли сьогодні такі ж важливі, як і хард (якщо не важливіші), знають, мабуть, усі. Тож на третьому місці в нас стаття від Educational Project Manager у Mate academy Алли Вишні про те, як показати компанії свої м’які навички ще на етапі відбору.
🏆 Найпопулярніша кар’єрна історія
Як побудувати кар’єру мрії: телеведуча Неля Шовкопляс про шлях до улюбленої професії
Понад 14 тисяч переглядів набрало інтерв’ю з ведучою проєкту «Сніданок з 1+1» на 1+1 Україна Нелею Шовкопляс про навчання в медіашколі, роботу в ранковому проєкті в прямому ефірі та труднощі, з якими їй довелося зіткнутися на шляху до кар’єри мрії.
🏆 Найпопулярніша новина
Де опанувати ІТ-спеціальність: в Україні склали рейтинг вишів та ІТ-шкіл
ІТ залишається суперпопулярною галуззю, «увійти» в яку хочуть як новачки на ринку праці, так і дорослі світчери. Тож не дивно, що топновина за переглядами — які українські виші та курси вважаються найкращими для ІТ-навчання.
🏆 Найпопулярніший конспект книжки
Як стати стоїком та прожити наповнене життя: поради античних філософів
Дуже любимо конспектувати класні книжки, а ви любите це читати. Найпопулярніший цього року — конспект книжки «Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя». Адже, з огляду на сьогоднішні реалії, стоїцизм переживає чергову хвилю популярності.
🏆 Найнеочікуваніша стаття
«Передбачити майбутнє неможливо»: тарологиня Аліна Шубська про свою роботу
Зізнайтеся: ви не очікували побачити в нас статтю про тарологиню. Але якщо 43% українців вірять в астрологію, тарологію чи екстрасенсів, то чого б нам і не поцікавитись, як працює людина цієї професії — тарогогиня Аліна Шубська?
🏆 Найуспішніший цикл матеріалів
Правила успіху успішних і відомих людей
Цього року ми запустили нову рубрику, що виявилася надзвичайно успішною — «Правила успіху» про робочі звички та принципи успішних людей. Це матеріали про Анну Вінтур, Білла Гейтса, Стівена Кінга, Тейлор Свіфт, Марка Цукерберга й інших.
🏆 Найпровокативніша стаття
З Марса та Венери: чи справді чоловіки й жінки працюють по-різному
Погодьтеся: від такого заголовка аж руки сверблять. Але чи справді є чоловічі й жіночі професії та чи дійсно чоловіки й жінки відрізняються в роботі, ви дізнаєтесь, прочитавши інтерв’ю з біологом Петром Чорноморцем.
🏆 Найпопулярніший спецпроєкт
Цього року разом із крутими партнерами ми створили багато класних спецпроєктів. Найпопулярніший — про концепцію здорового робочого місця з порадами для роботодавців та рекомендаціями для співробітників, як подбати на роботі про свій фізичний та психічний стан.
🏆 Найпопулярніша стаття про професію
Піарник чи комунікаційник? У чому різниця та які ще професії є в комунікаціях і PR
Продовжуємо розповідати про роботу різних фахівців. Найбільше переглядів набрала не так конкретна професія, як розбір польотів від комунікаційниці Дар’ї Савченко: що спільного, а що відмінного між комунікаційником і піарником, коли ці ролі перетинаються та які ще позиції є в цій галузі.
🏆 Найпопулярніша книжкова добірка
Від Ніцше до «Колонії»: що читають топи українських компаній
Щонайменше половина нашої команди — затяті книголюби, тому книжкові добірки в нас виходять регулярно: від новинок видавництв до переліку книжок для певних професій. А цього року вам дуже зайшло наше опитування, що читають топи українських компаній.
🏆 Найсмішніша стаття
Щоб не плакать, ми сміялись: меми про роботу від команди Happy Monday
З нагоди Дня сміху ми вирішили показати вам, що несеться в чаті #меми робочого месенджеру нашої команди. Це найдотепніші (на нашу думку, але в нас дійсно класне почуття гумору) меми про роботу.
🏆 Найінтерактивніша стаття
Онлайн-тест на прокрастинацію та поради, як її позбутися
Так, це трохи іронічно: щоб перевірити рівень своєї прокрастинації, треба трохи попрокрастинувати за онлайн-тестом 🙂 Зате ви дізнаєтесь, який ви прокрастинатор, та отримаєте корисні поради, як із цим боротися, від психотерапевтки Серафими Фальчевської.
🏆 Найпопулярніша стаття про ШІ
Як писати тексти за допомогою штучного інтелекту: поради й інструменти
2024 рік, здається, став рекордсменом за кількістю матеріалів про ШІ. Найбільше ви оцінили статтю PR Manager у Roosh Кирила Чеботарьова — добірку інструментів для роботи з текстами: написання, перекладу, аналізу, транскрибування тощо.
🏆 Найприбутковіша стаття
Бонус до зарплати: 7 простих способів збільшити свій дохід
Це не стаття, з якої ми отримали прибуток 🙂 Це стаття, що принесе прибуток вам, якщо ви скористаєтеся простими, але дієвими порадами тренерки з фінансової грамотності Юлії Бабенко.
🏆 Найпродуктивніша стаття
Я спробувала різні техніки тайм-менеджменту і знайшла єдиний спосіб встигати все
Наостанок хочемо поділитися найпопулярнішою статтею з теми продуктивності й управління часом. Спитали, як встигати все, в авторки методології Curly Management Діни Волинець. Відповідь здивувала: виявляється, щоб встигати все, потрібно просто не все встигати.
Ми були дуже раді створювати для вас цікаві й корисні матеріали. Дякуємо, що читали їх і загалом були з нами цього непростого року. Сподіваємось, 2025-й буде добріший до всіх нас. І зустрінемось на віртуальних сторінках медіа Happy Monday!
Більше про те, яким був 2024-й для Happy Monday, читайте в наших підсумках року 👉
Читати
Дякуємо!
Тепер редактори знають.