Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Най-най-най статті Happy Monday в 2021 році

30.12.21 Кар'єра 12 хв читання

Привіт усім, це редакція Happy Monday. Аби підбити своєрідні підсумки, ми за традицією зібрали матеріали, що уособлюють для нас цей насичений рік. За ними — купа цікавих історій, складних процесів, робота редакції, експертів, журналістів, дизайнерів і вебконтент-менеджерки. А по факту це 25 наших най-най-най статей. І якщо ви якусь іще не читали — ви знаєте, що робити 😉


Найпопулярніша стаття 2021 року

My English is not good, або Як визначити свій рівень знання англійської

Серед усіх статей, що вийшли цього року, читачам найбільше зайшов матеріал з описом рівнів англійської мови. Можемо їх зрозуміти, адже ми й самі з його допомогою дізналися про свої знання багато нового 😆 Якщо вам потрібен знак, щоб із січня нарешті почати підтягувати англійську — це точно він! 


Найяскравіша стаття 

Чи правда, що жінки гірше кодять? 7 міфів про жінок в ІТ​​

Спецпроєкт, в якому ми разом з ІТ-компанією Innovecs розвінчуємо міфи про жінок в ІТ — не лише корисний, а й дуже красивий. Наша дизайнерка Аня, яка працювала над версткою, зізналася, що відірвалася на повну й підготувала для статті один із найяскравіших візуальних стилів.   


Стаття з найнесподіванішим коментарем  

6 неочевидних причин, чому вас не беруть на роботу

У цій статті HR-експертка та кар’єрна консультантка Тетяна Пашкіна зібрала причини, які нібито й не мають стати на заваді працевлаштуванню, але часом таки стають: невідповідні прізвища, запити роботодавців на конкретні типажі тощо. І поки ми дивувалися, що таке дійсно можливо, серед коментарів до статті з’явився ВІН:


Стаття з найдовшою історією 

10 кар’єрних інсайтів, корисних кожному


Аби на Happy Monday з’явилася ця стаття, спочатку мала з’явитися книга засновниці й СЕО Happy Monday Анни Мазур та редакторки Насті Пасенко. Дівчата написали свою «Кар’єру без драм і травм» — про те, як розібратися в собі, розвиватися кар’єрно й почуватися щасливими в роботі, — а ми законспектували найцікавіші інсайти. 

«Кар’єра без драм і травм»
— Анна Мазур, Настя Пасенко


Стаття з наймімімішними експертами

Собака навчить медитувати: уроки майндфулнес від тварин

Зазвичай своїми порадами на Happy Monday діляться кар’єрні консультанти, HR-фахівці, екперти різних професій чи психологи. Але ця стаття завдячує своєю появою нашим домашнім улюбленцям, які, як виявилося, можуть навчити нас багато чого — наприклад, ловити моменти «тут і зараз». 


Найбільш недооцінена стаття

«Я захищаю права жінок»: історії тих, для кого це щоденна робота

Найменше переглядів (на нашу думку, геть незаслужено) зібрала стаття про правозахисниць, які захищають права жінок не лише 8 березня, а щодня. Розпитали їх про особливості роботи, труднощі й мотивацію. І вважаємо, що ця стаття, як і боротьба за права жінок, має зібрати мільйони прихильників.


Найпровокативніша стаття

Що робити, коли на інтерв’ю пропонують ескорт або інтим?

Мова, про провокацію не з нашого боку (ми ж котики), а з боку роботодавця. У цій статті розбиралися, які маркери у вакансії мають вас насторожити, як поводитися на інтерв’ю, якщо вам пропонують інтим чи ескорт, а також — чи можна притягнути до відповідальності такі компанії.


Найпопулярніша кар’єрна історія

Я змінила понад 10 робіт і ось що раджу тим, хто теж шукає себе

Кар’єрні історії — це ваша й наша любов. Найбільше переглядів цього року зібрала історія нашої читачки Янни Рокало, яка на власному досвіді знає, як це — роками шукати себе, і може дати корисні поради тим, хто також знаходиться в пошуках. До речі, запропонувати свою історію може кожен, заповнивши анкету за посиланням.


Найтрендовіша стаття

5 причин завести акаунт у TikTok, якщо ви цього ще досі не зробили

Ми в Happy Monday довго не могли наважитись завести собі TikTok. Але почитали статтю TikTok-експертки і, здається, таки наважились! Наступного року чекайте від нас експериментів у цьому напрямі (можливо), а поки читайте, чому TikTok потрібен не лише нам, а й вам. 


Наймультимедійніша стаття

IT Wake UP

Ну добре, це не зовсім стаття, але не можемо не згадати. Це проєкт, який наша проєктна команда зробила разом з компанією GlobalLogic — 14 відео про популярні ІТ-професії без довгих і нудних пояснень із ґуґла: просто айтішники розповідають про свою роботу. Якщо придивляєтесь до сфери ІТ (або знаєте когось, хто придивляється) — проєкт IT Wake Up обов’язковий до перегляду.


Найдовша стаття (що не влізла в одну)

Рекрутери — про дивну поведінку кандидатів на співбесіді:
частина перша | частина друга

Кандидати часто скаржаться на дивну поведінку рекрутерів, про що ми багато пишемо. Але цього року ми вирішили дати слово самим рекрутерам і розпитати їх про найдивніші випадки, що траплялися з ними на співбесідах: від роздягання до повноцінної вечері під час zoom-інтерв’ю.


Найнетиповіша кар’єрна історія

Чому я покинула круту роботу в Києві та переїхала в маленьке місто

Мабуть, трохи несподівано на сайті про кар’єру читати історію про те, як кинути перспективну роботу й податися подалі від столичних можливостей. Але в кар’єрі «правильних» шляхів не існує. І ми дуже вдячні, що наші читачі діляться з нами такими різними й гармонійними досвідами. 


Найдовший цикл статей

Про самосаботаж

Цього року для нас по поличках розклала прояви саморуйнівної поведінки life coach і засновниця організації Happy project Катерина Заховайко. Вийшов цикл із п’яти статей:


Найпопулярніший конспект книжки

Як структурувати мислення за допомогою «мапи думок»

Це конспект про те, як робити круті конспекти. Ну майже 😆 Насправді «мапа думок» — це набагато потужніший інструмент для засвоєння інформації, ніж якийсь там конспект. У статті за книжкою «Мапа думок» від ВСЛ розповідаємо, що це за мапи такі, яка з них користь та з чого вони складаються.


Найінтерактивніша стаття

Що ви знаєте про роботу в діджиталі?

Насправді це не стаття, а тест — звідси й інтерактив. Ми розробили його разом із Дія.Цифрова освіта і dComFra — аби ви могли перевірити, наскільки розбираєтесь у  всіх тонкощах сучасних інтернет-професій.


Найнезвичайніша професія в статті

​​Заробляй граючи: як стати кіберспортсменом

Щороку ми пишемо десятки матеріалів про різні професії. У 2021 найнезвичнішою професією, про яку ми розповіли, став кіберспортсмен. Хто б міг подумати, що комп’ютерні ігри, від яких нас намагалися тримати якнайдалі батьки, стануть офіційним видом спорту й приноситимуть гроші не лише тим, хто їх створює, а й тим, хто в них грає!


Найбільш соціально важливий спецпроєкт

«На кар’єрній передовій»


Звісно, ми сподіваємося, що кожна наша стаття або спецпроєкт вплине на чиюсь окрему думку чи на ринок загалом. Але на цей цикл із трьох статей про працевлаштування ветеранів ми покладали й покладаємо особливі надії: що роботодавці зрозуміють, наскільки такі кандидати круті й потрібні, а ветерани почнуть пишатися своїм досвідом й свідомо згадувати його під час побудови кар’єри. Статті циклу:


Найпопулярніша стаття в історії журналу

Робота в інтернеті: 40 найкращих способів заробітку онлайн

Ми в редакції можемо нескінченно дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода та як стаття про роботу в інтернеті набирає все більше й більше переглядів. Ця цифра вже сягнула 627 тисяч (!), але ми переконані, що не за горами й мільйон переглядів. Що ж — аж цілих 40 способів заробляти не виходячи з дому того варті. 


Дякуємо, що читали нас цього року ❤️ Наступного будемо старатися для вас іще більше. Успіхів вам у новому році та щасливих понеділків!

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: